قیمت‌ پشم شیشه

لیست قیمت پشم شیشه

لیست قیمت فروش بخشی از محصولات پشم شیشه ( رولی )

نوع کالاوزن مخصوص (KG / MT)ضخامت (میلیمتر)ابعاد (متر)قیمت مصرف کننده (ریال)
پشم شیشه D10 / K / 50۱۰۵۰۱/۲۰ * ۱۵ 
پشم شیشه D10 / KA / 50۱۰۵۰۱/۲۰ * ۱۵ 
پشم شیشه D10 / KR / 50۱۰۵۰۱/۲۰ * ۱۵ 
پشم شیشه D12 / AR / 50۱۲۵۰۱/۲۰ * ۱۵ 
پشم شیشه D12 / KA / 50۱۲۵۰۱/۲۰ * ۱۵ 
پشم شیشه D12 / AR / 50۱۲۵۰۱/۲۰ * ۱۵ 
پشم شیشه D16 / K / 25۱۶۲۵۱/۲۰ * ۲۰ 
پشم شیشه D16 / KA / 25۱۶۲۵۱/۲۰ * ۲۰ 
پشم شیشه D16 / AR / 25۱۶۲۵۱/۲۰ * ۲۰ 
پشم شیشه D16 / K / 50۱۶۵۰۱/۲۰ * ۱۰ 
پشم شیشه D16 / KA / 50۱۶۵۰۱/۲۰ * ۱۰ 
پشم شیشه D16 / AR / 50۱۶۵۰۱/۲۰ * ۱۰ 
پشم شیشه D20 / K / 25۲۰۲۵۱/۲۰ * ۲۰ 
پشم شیشه D20 / KA / 25۲۰۲۵۱/۲۰ * ۲۰ 
پشم شیشه D20 / AR / 25۲۰۵۰۱/۲۰ * ۲۰ 
پشم شیشه D20 / K / 50۲۰۵۰۱/۲۰ * ۱۰ 
پشم شیشه D20 / KA / 50۲۰۵۰۱/۲۰ * ۱۰ 
پشم شیشه D20 / AR / 50۲۰۵۰۱/۲۰ * ۱۰ 

لیست قیمت فروش بخشی از محصولات پشم شیشه (پانل / تخته‌ای)

نوع کالاوزن مخصوص (KG / MT)ضخامت (میلیمتر)ابعاد (متر)قیمت مصرف کننده (ریال)
پشم شیشه پانل D 36 / 25۳۶ ۲۵۰/۶ * ۱۲۰ 
پشم شیشه پانل D 36 / 50۳۶۵۰ ۰/۶ * ۱۲۰ 
پشم شیشه پانل D 42 / 25۴۲ ۲۵ ۰/۶ * ۱۲۰ 
پشم شیشه پانل D 50 / 25۵۰ ۵۰  ۰/۶ * ۱۲۰ 
پشم شیشه پانل D 50 / 50 ۵۰۵۰۰/۶ * ۱۲۰ 
پشم شیشه پانل D 80/ 50۸۰۵۰ ۱ * ۱/۲۰ 
پشم شیشه پانل D 100 / 25۱۰۰۲۵  ۱ * ۱/۲۰ 
پشم شیشه پانل D 36 / KA / 25۳۶۲۵  ۱ * ۱/۲۰ 
پشم شیشه پانل D 36 / AR / 25۳۶۲۵ ۱ * ۱/۲۰ 
پشم شیشه پانل D 36 / KA / 50۳۶۵۰ ۱ * ۱/۲۰ 
پشم شیشه پانل D 36 / AR / 50۳۶ ۵۰   ۱ * ۱/۲۰ 
پشم شیشه پانل D 42 / KA / 25۴۲ ۲۵  ۱ * ۱/۲۰ 
پشم شیشه پانل D 50 / KA / 25۵۰ ۲۵  ۱ * ۱/۲۰ 
پشم شیشه پانل D 50 / AR / 25۵۰ ۲۵  ۱ * ۱/۲۰ 
پشم شیشه پانل D 50 / KA / 50۵۰ ۵۰   ۱ * ۱/۲۰ 
پشم شیشه پانل D 50 / AR / 50۵۰۵۰    ۱ * ۱/۲۰ 
پشم شیشه پانل D 80 / KA / 50۸۰۵۰    ۱ * ۱/۲۰ 
پشم شیشه پانل D 80 / AR / 50۸۰۵۰    ۱ * ۱/۲۰ 
پشم شیشه پانل D 100 / KA / 25۱۰۰ ۲۵  ۱ * ۱/۲۰ 
پشم شیشه پانل D 100 / AR / 25۱۰۰ ۲۵  ۱ * ۱/۲۰ 
عبارت D بیانگر دانسیته / عبارت K بیانگر کاغذ کرافت /عبارات KA بیانگر آلمینیوم ساده / عبارت AR بیانگر آلومینیوم نخ دار (مصلح) می‌باشد

خریدار گرامی، به قیمت‌های فوق عوارض قانونی تعلق خواهد گرفت و همچنین محل تحویل کالا درب کارخانه در شیراز می‌باشد.

فهرست مطالب

قیمت پشم شیشه

برای اطلاع از قیمت به روز پشم شیشه و استعلام قیمت آن ، با شماره های ما تماس بگیرید.

09121380389 :تلفن همراه

 021-22356595 :تلفن ثابت

قیمت پشم شیشه بر اساس پارامترهای متعددی تعیین می‌شود که از آن جمله می‌توان به نوع عایق، نحوه تولید، برخورداری عایق از استانداردهای کیفی لازم و غیره اشاره کرد. شایان ذکر است که در حال حاضر، در فرایند تولید این عایق ، فن آوری‌های مدرن، امکان استفاده تا 80 درصد از مواد خام ثانویه (کولت) را فراهم کرده‌اند.

به همین دلیل، قیمت پشم شیشه ، 2-3 برابر کمتر از پشم معدنی از سنگ های مذاب یا سرباره کوره بلند است. و از این نظر، قیمتِ پشم شیشه را از نظر اقتصادی می‌توان بسیار مقرون به صرفه دانست. در صورت نیاز به کسب اطلاعات دقیق از قیمتِ پشم شیشه می‌توانید با مشاورین مجموعه پشم شیشه ایران تماس بگیرید. این کارشناسان کلیه اطلاعات لازم را در حوزه قیمتِ پشم شیشه در اختیار شما قرار خواهند داد. 

قیمت پشم شیشه-pashmeshishehiran.ir

بهترین قیمت پشم شیشه

در صورتی که هدف از حضور افتخار آمیز شما در این وب سایت، دسترسی به بهترین قیمت پشم شیشه می‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم با مشاورین پشم شیشه ایران تماس بگیرید. عایق پشم شیشه، یکی از قدیمی‌ترین و رایج‌ترین محصولاتی است که برای عایق کاری بخش‌های مختلف یک ساختمان همچون حمام، نمای بیرونی و غیره استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که هر چند امروزه، بازار ساخت و ساز دارای طیف گسترده‌ای از مواد مدرن جدید برای عایق کاری ساختمان‌ها می‌باشد. اما این عایق به دلیل جذابیت قیمت آن، همچنان از سوی پیمانکاران جهت عایق کاری ساختمان مورد تقاضا می‌باشد. در صورت نیاز به خرید این محصول و همچنین اطلاع از قیمت پشم شیشه ، پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان مجموعه پشم شیشه ایران تماس بگیرید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر از ماهیت و نحوه قیمت‌گذاری این عایق حرارتی از جمله  قیمت پشم شیشه بر حسب نوع، قیمتِ پشم شیشه به ازای هر متر، قیمتِ پشم شیشه به همراه نصب آن و غیره ، خواندن ادامه مطلب خالی از لطف نمی‌باشد!

قیمت پشم شیشه متری چقدر است؟

جهت اطلاع از قیمت پشم شیشه به ازای هر متر، پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان پشم شیشه ایران تماس بگیرید. لازم به ذکر است که برخی از پارامترهای کیفی مهم در تعیین قیمتِ پشم شیشه به ازای هر متر به این شرح است:

قیمت پشم شیشه-pashmeshishehiran.ir
 • مواد عایق حرارتی ساخته شده از پشم شیشه مرغوب ، غیر قابل احتراق است. و در برابر نوسانات دما از 450- درجه سانتیگراد تا 700+ درجه سانتیگراد مقاومت می‌کند. و از حیث ارزش بالایی برخوردار است.
 • پشم شیشه مرغوب، از توانایی جذب صدای بالایی برخوردار بوده و همچنین دارای مقاومت شیمیایی بسیار بالایی می‌باشد.
 • عایق حرارتی ساخته شده از انواع با کیفیت پشم شیشه ، سبک وزن، نرم و الاستیک است.
 • انواع مرغوب این ماده، کاملا آب گریز است.

در نظر داشته باشید که از طریق تماس با کارشناسان این مجموعه، می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری از قیمت پشم شیشه به ازای هر متر به دست آورید.  

برای خواندن مطالب درمورد قیمت ایزوگام میتوانید:

عوامل موثر بر قیمت پشم شیشه

لازم به ذکر است که قیمت پشم شیشه بر اساس پارامترهای کیفی مختلفی تعیین می‌شود. به طور حتم محصولات برخوردار از استانداردهای کیفی لازم نسبت به محصولات نامرغوب، از قیمت نسبتا بالاتری برخوردار می‌باشند. برخی از پارامترهای کیفی مهم در این عایق حرارتی که می‌تواند قیمت آن را تحت تاثیر قرار دهد به این شرح است:

 • انواع مرغوب پشم شیشه، عملا اجازه انقباض در سازه‌ها را نداده و الیاف آن در اثر لرزش شدید از بین نمی‌روند.
 • نوع با کیفیت این عایق، رسانایی ضعیف و جذب صدای عالی دارد.
 • یک لایه پشم شیشه با کیفیت به ضخامت 5 سانتی متر، با مقاومت حرارتی یک دیوار برآمده از آجر و ضخامت 1.5 متر ، برابر می‌باشد.
 • همچنین با استفاده از انواع مرغوب پشم شیشه می‌توان هوا را ثابت نگه داشته و سطح دمای اتاق (هم در زمستان و هم در تابستان) را یکنواخت نگه داشت.

جهت کسب اطلاع بیشتر از عوامل موثر بر قیمت پشم شیشه، پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان پشم شیشه ایران تماس حاصل فرمایید.

مجموعه پشم شیشه همچنین دارای خدمات گسترده تری است که برخی از آن ها را در زیر معرفی کردیم؛ شما میتوانید با کلیک روی دکمه های زیر وارد صفحه مربوطه بشوید.

قیمت انواع پشم شیشه

جهت اطلاع از قیمت پشم شیشه بر حسب انواع مختلف آن ، پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان پشم شیشه ایران تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که انواع این عایق را می‌توان در سه نوع پشم شیشه نرم، متوسط و سخت طبقه‌بندی کرد:

قیمت پشم شیشه-pashmeshishehiran.ir
 • پشم شیشه نرم: پشم شیشه‌های نرم به دلیل خاصیت ارتجاعی بالا، به خوبی جای می‌گیرند و در عایق کاری سطوحی با پیکربندی‌های پیچیده، بسیار پرکاربرد می‌باشند. لازم به ذکر است که این نوع از پشم شیشه‌، به دلیل نرم بودن به صورت رول پیچ خورده عرضه شده و به دلیل کاهش حجم محصول، هزینه حمل و نقل را به میزان قابل توجهی کاهش می‎‌دهد.
 • پشم شیشه متوسط و سخت: این نوع از پشم شیشه‌ها، بارهای قابل توجهی را تحمل می‌کنند. و معمولا برای افزایش مقاومت در برابر باد، با فایبرگلاس ترکیب شده‌اند.

در یک طبقه بندی دیگر، انواع محصولات این عایق را می‌توان به صورت زیر عنوان کرد:

 • نمدهای پخته شده به صورت رول
 • نمد خشک نشده به صورت رول با رزین
 • نمد به صورت رول بدون رزین
 • تخته های صلب یا نیمه صلب
 • فیبر فوق ریز

هر یک از این عایق‌ها بسته به کیفیت مواد اولیه آن و همچنین نحوه تولید، از طیف قیمتی متفاوتی برخوردار هستند. و شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمتِ پشم شیشه در انواع مختلف آن، با مشاورین پشم شیشه ایران ارتباط بگیرید.

برای خواندن مطالب درمورد عایق صوتی میتوانید:

نقش فرایند تولید استاندارد در قیمت پشم شیشه

به طور کلی قیمت پشم شیشه بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می‌شود. یکی از مهمترین این معیارها، نحوه تولید پشم شیشه می‌باشد. به طور حتم، استفاده از یک فرایند تولید استاندارد منجر به تولید عایق‌هایی با کیفیت شده و از این نظر می‌تواند قیمتِ پشم شیشه را نسبت به سایر عایق‌های تولیدی بر اساس یک فرایند غیراستاندارد، تحت تاثیر قرار دهد. در نظر داشته باشید که در فرایند تولید استاندارد پشم شیشه،  یک خط کامل تولید از چندین ماشین تشکیل شده است که مخلوط ماسه سیلیس و سایر اجزاء را به تخته‌های پشم شیشه یا نمد (سخت شده یا پخته نشده) تبدیل می‌کند. به طور کلی، فرآیند تولید پشم شیشه ، مستلزم دخالت منابع فنی است. مواد اولیه سنتی در تولید پشم شیشه عبارتند از: ماسه، سنگ آهک، دولومیت، سودا و بوراکس. تولیدکنندگان مدرن، مواد خام را با کولت جایگزین می‌کنند که بر کیفیت محصولات تاثیر نمی‌گذارد، اما قیمتِ پشم شیشه را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد!

در مرحله اول، مواد اولیه در کوره ذوب ریخته می‌شوند. پس از رسیدن به دمای 400 + درجه سانتیگراد، شیشه مذاب که از سانتریفیوژ خارج می‌شود، با بخار، باد می‌شود. در مرحله بعد، رشته‌های شیشه‌ای با آئروسل‌های پلیمری و محلول‌های آبی پلیمر فنل-آلدهید، خالص‌سازی شده و چندین مرحله تراز نقاله را طی می‌کنند. محصول همگن تشکیل شده در دمای 250 + درجه سانتیگراد تحت پلیمریزاسیون قرار می‌گیرد. و در مرحله آخر، صفحات پشم شیشه زرد کهربایی خنک شده و بریده می‌شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت پشم شیشه، با کارشناسان پشم شیشه ایران تماس بگیرید . 

قیمت پشم شیشه با نصب

جهت اطلاع از قیمت پشم شیشه با نصب آن می‌توانید با مشاورین پشم شیشه ایران تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که یکی از مزایای مهم پشم شیشه، نصب ساده و سریع آن می‌باشد. برش لایه‌های پشم شیشه با یک چاقوی تیز راحت‌تر است. فاصله 1-2 سانتی متری در هر طرف به شما امکان می دهد تا عایق را تا حد ممکن محکم کنید. پس از اتمام کار نصب، عایق پشم شیشه کاملا بی ضرر است.

چرا که مواد سمی را منتشر نکرده، مشتعل نمی‌شود و الیاف شیشه کوچک در همه جهات پراکنده نمی‌شوند! با این حال، در فرآیند به کارگیری پشم شیشه، ذرات ریزی پاشیده می‌شود که پوست و غشای مخاطی نازوفارنکس و چشم را تحریک می‌کند. پودر بچه یا پودر تالک به محافظت از دست‌ها در برابر نفوذ خرده‌های شیشه‌ای به زیر پوست کمک می‌کند. در نظر داشته باشید که به هنگام نصب پشم شیشه، استفاده از لباس ضخیم، دستکش، عینک و ماسک یا دستگاه تنفس ضروری است.

قیمت پشم شیشه -pashmeshishehiran.ir

 به طور کلی، پیشنهاد می‌شود در نصب این عایق حرارتی، از خدمات متخصصین پشم شیشه ایران بهره گیرید. از طریق تماس با کارشناسان این مجموعه می‌توانید از قیمت پشم شیشه و خدمات نصب آن، مطلع شوید.

شایان ذکر است که هنگام استفاده از این ماده در دکوراسیون بیرونی، یا در اتاق‌هایی که از درجه رطوبت بالا برخوردار می‌باشند، لازم است از مواد ضد آب و مانع بخار استفاده شود. در غیر این صورت، پشم شیشه آغشته به آب، خواص عایق حرارتی خود را تا 40 درصد از دست داده و شکنندگی آن نیز افزایش می‌یابد!

خرید پشم شیشه

جهت اطلاع از قیمت پشم شیشه و همچنین اطلاع از نحوه خرید آن، می‌توانید با کارشناسان فروش پشم شیشه ایران تماس بگیرید. این مجموعه از جمله مراکز خوش سابقه و خوشنام در بازار عایق‌های حرارتی است که به دلیل اهتمام در عرضه عایق‌های برخوردار از استانداردهای کیفی لازم، توانسته وفاداری بسیاری از مشتریان را به برند پشم شیشه ایران جلب نماید.

پشم شیشه چیست؟

حتما بارها نام پشم شیشه را شنیده اید و یا در قسمت های مختلف ساختمان دیده اید که پشم شیشه به کار رفته است اما برایتان این سوال به وجود آمده که پشم شیشه دقیقا از چه چیزی ساخته میشود و چه کاربردهایی دارد؟

پشم شیشه یک نوع الیاف معدنی است که سال های بسیاری است از آن به عنوان عایق های صوتی و حرارتی استفاده میشود. به کار بردن لغت پشم به این دلیل است که هم معنی فیبر بازیافتی یا ضعیف است.

پشم شیشه از تارها و الیاف بسیار ریز شیشه های بازیافتی، ماسه و مقداری رزین که ماده ای چسبناک است تشکیل شده است، الیاف پشم شیشه بسیار کوچک هستند و به شکل سوزن های ریز کنار هم هستند.

جالب است بدانید میتوان از چند عدد بطری شیشه ای بازیافتی یک رول پشم شیشه به دست آورد.

استفاده از پشم شیشه قدمتی 70 ساله دارد اما در کشور ما حدود 40 سال است که در صنایع مختلف از پشم شیشه استفاده میشود و صنعت گران در بخش های دولتی و خصوصی این الیاف را تولید می کنند.

حال شاید این پرسش مطرح شود که چرا از این الیاف به عنوان عایق صوتی و حرارتی استفاده میشود؟ اگر چه همه ی عایق ها تا دماهای بالا میتوانند حرارت را تحمل کنند اما پشم شیشه میتواند تا آستانه 550 سانتی گراد دما را تحمل کند و مهم تر از آن این الیاف هنگام آتش سوزی باعث نمی شوند که آتش شعله ور تر شود و توسعه پیدا کند.

پشم شیشه-pashmeshishehiran.ir

دلیل بعدی که از پشم شیشه به عنوان عایق حرارتی استفاده میشود این است که در صورتی که این الیاف بسوزند هیچ گاز گلخانه ای یا سمی را تولید نمی کنند.

در ابتدا اشاره کردیم که پشم شیشه عایق صوتی نیز هست، این الیاف می توانند انرژی صوتی را به خود جذب کنند و با کاهش حداکثری آلودگی صوتی به بهبود روند عملکرد دیوارها، کف، سقف و … کمک کنند.

این مزیت پشم شیشه ها باعث فراهم شدن شرایط آپارتمان سازی در مجاورت یکدیگر شده و به دلیل قیمت مناسبی که دارد نسبت به سایر عایق ها بهتر است.

انواع پشم شیشه

انواع پشم شیشه که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم از لحاظ نوع روکش و یا ابعاد باد یکدیگر متفاوت هستند و برای کاربردهای مختلف از آن ها استفاده میشود.

پشم شیشه رولی: این نوع پشم شیشه را با نام های پشم شیشه پتویی، لحافی یا فویل دار نیز می شناسند و به صورت رول های به طول 10 متر، 15 متر و 20 متر به عرض 1.2 در دو نوع بدون روکش و یا با روکش آلومینیوم و کاغذ کرافت تولید می کنند؛ دانسیته این نوع بین 12 تا 24 کیلوگرم بر متر مکعب و با ضریب هدایت حرارتی بین 0.036 تا 0.043 و جذب صدای آن بین 0.5 الی 0.7 است.
پشم شیشه پانلی: این نوع را نیز میتوان به صورت روکش دار یا بدون روکش به صورت پانل های 1.2 در 0.6 متر تولید کرد. میزان دانسیته آن ها بین 36 الی 110 کیلوگرم بر متر مکعب، ضریب حرارتی ان ها بین 0.029 تا 0.039 و ضریب جذب صدای 0.6 الی 0.9 است.
پشم شیشه عایق لوله پیش ساخته: این نوع برای عایق لوله ها به صورت روکش دار یا بدون روکش به طول 1 الی 1.2 متر در قطر 0.5 اینچ الی 24 اینچ در ضخامت های 2.5 الی 10 سانتی متر ساخته میشوند. ضریب جذب صدای این نوع بین 0.6 و 0.9 است و ضریب حرارتی این نوع عایق ها بین 0.029 تا 0.035 است.

انواع پشم شیشه بر اساس مصرف

– پشم شیشه کاغذی:

همانطور که از اسمشان پیداست برای روکش این نوع عایق ها از کاغذ کرافت استفاده میشود و ضخامت آن ها بین 25 تا 50 میلی متر است. کاربرد این نوع عایق اغلب در ساختمان سازی و فعالیت های صنعتی مثل عایق کاری سقف سوله ها و یا سالن های پرورش دام و طیور، ایزوله کردن لوله های آب گرم و سرد و … است.

– پشم شیشه با روکش کاغذ آلومینیوم:

از این نوع پشم شیشه معمولا برای پوشش لوله هایی که در فضای باز کار گذاشته میشوند، سقف سوله های کارخانه های تولیدی یا سالن های مرغداری و همچنین پوشش کانال های انتقال هوا بسیار مناسب هستند. ضخامت این عایق ها نیز بین 25 تا 50 میلی متر است و دانسیته موجود در آن ها بین 10، 12، 16 تا 20 است.

پشم شیشه-pashmeshishehiran.ir
 • پشم شیشه با روکش رنگی:

در سال های گذشته پشم شیشه ها تنها با همان روکش آلومینیومی ساده به رنگ نقره ای ساخته می شدند اما با توجه به اینکه آلومینیوم از جمله فلزهایی است که با اکسیژن به سرعت واکنش نشان می دهد از این ماهیت خاص و همچنین خاصیت رنگ پذیری پشم شیشه برای تولید انواع پشم شیشه با روکش رنگی استفاده میشود. از این نوع عایق نیز میتوان برای محیط های مختلفی استفاده کرد.

 • پشم شیشه بدون روکش:

از این نوع پشم شیشه معمولا برای عایق کاری لوازمی که سیستم حرارتی مستقیم دارند مثل سیستم های دو جداره، دیگ های بخار، آبگرمکن، اجاق گازهای خانگی و صنعتی، دیگ های شوفاژ و … استفاده میشود، البته باید گفت که این نوع پشم شیشه برای سقف سالن ها و سوله هایی که پوشش دو لایه دارند بسیار کاربردی است.

پشم شیشه-pashmeshishehiran.ir
 • پانل:

یکی از بهترین عایق های صوتی و حرارتی پانل های پشم شیشه هستند که نسبت به نوع رولی ضخامت بیشتری دارند و از آن ها به جهت عایق کاری دیوارها، سردخانه ها، استودیوهای ضبط صدا و … میتوان استفاده کرد. ابعاد این پانل ها بین 1000 تا 1200 میلی متر است.

 • عایق لوله:

این نوع پشم شیشه ها برای پوشاندن سطوح خارجی لوله های آب گرم یا سیستم های انتقال صنایع گاز و پتروشیمی مورد استفاده هستند.

پشم شیشه به دلیل ویژگی ها و مزایایی که دارد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

کاربرد پشم شیشه

پشم شیشه پر کاربردترین عایق در صنعت است که به دلیل استفاده از شیشه های بازیافتی برای ساخت آن ها قیمت بسیار مناسبی دارد و با توجه به اهمیت صرفه جویی در مصرف انرژی کاربرد این نوع عایق نیز بیشتر میشود.

همه ی ما به طور کلی میدانیم که پشم شیشه نوعی عایق حرارتی و صوتی است که با وجود آن امکان آپارتمان سازی در کنار یکدیگر فراهم شده است.

پشم شیشه به دلیل ویژگی ها و مزایایی که دارد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

در چه صنایعی از پشم شیشه استفاده میشود؟

 • قابل استفاده به عنوان عایق میانی انواع مخازن فلزی و پلاستیکی که در معرض هوای آزاد هستند.
 • قابل استفاده به عنوان فوم عایق میانی هنگام ساخت انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری.
 • عایق کاری کانال های هوایی که قبلا عایق شده اند.
 • کاربردهای گونانگون صنعتی و ساختمانی
 • کاربرد فراوان برای ساخت و ساز سوله ها و سازه های صنعتی
 • مجرای لوله کشی
 • عایق دیوار حفره
 • کاشی های سقف
 • عایق کاری سیستم های سرمازا و گرما زا
 • عایق انواع خطوط لوله گرم و دیگ های بخار
 • کف دیوار و سقف کوره ها، گرم خانه ها و سردخانه ها

نکات مهم هنگام خرید پشم شیشه

هنگام خرید پشم شیشه باید به چند نکته توجه کنید.

 هنگام خرید انواع پشم شیشه در ابتدا باید دانسیته آن را در نظر بگیرید؛ دانسیته وزن یک متر مکعب در کیلوگرم است.

ضخامت پشم شیشه نیز فاکتور بسیار مهمی است که باید به آن توجه کرد زیرا ضخامت این محصول تاثیر زیادی در میزان جذب صدا و حرارت دارد.

جنس روکش پشم شیشه نیز یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که هنگام خرید باید به آن توجه کنید. روکش این محصول باعث جلوگیری از نفوذ رطوبت و پایین آمدن عمر مفید آن شده و همچنین وجود روکش باعث میشود حفره های هوا از بین نروند و پشم شیشه خاصیت عایق بودن خود را حفظ کند.

وب سایت پشم شیشه ایران

در پایان لازم به ذکر است که در خرید از مجموعه پشم شیشه ایران تردید نداشته و با اطمینان خاطری کامل از کیفیت و مناسب بودن قیمت پشم شیشه این مجموعه، سفارش خرید خود را در وب سایت www.pashmeshishehiran.ir ثبت نمایید. در نظر داشته باشید که کارشناسان بخش پشتیبانی این وب سایت، به صورت تمام وقت آماده رفع کلیه نیازهای اطلاعاتی شما از جمله قیمت پشم شیشه می‌باشند. همچنین در صورت مواجه شدن با هر گونه چالشی در طی فرایند خرید آنلاین انواع عایق‌های حرارتی ، می‌توانید کلیه راهنمایی‌های لازم را از کارشناسان این مجموعه دریافت نمایید.

سوالات متداول قیمت پشم شیشه

در صورتی که هدف از حضور افتخار آمیز شما در این وب سایت، دسترسی به بهترین قیمت پشم شیشه می‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم با مشاورین پشم شیشه ایران تماس بگیرید. شماره های تماس داخل سایت برای شما عزیزان قرار داده شده است.

 • انواع مرغوب پشم شیشه، عملا اجازه انقباض در سازه‌ها را نداده و الیاف آن در اثر لرزش شدید از بین نمی‌روند.
 • نوع با کیفیت این عایق، رسانایی ضعیف و جذب صدای عالی دارد.
 • یک لایه پشم شیشه با کیفیت به ضخامت 5 سانتی متر، با مقاومت حرارتی یک دیوار برآمده از آجر و ضخامت 1.5 متر ، برابر می‌باشد.
 • همچنین با استفاده از انواع مرغوب پشم شیشه می‌توان هوا را ثابت نگه داشته و سطح دمای اتاق (هم در زمستان و هم در تابستان) را یکنواخت نگه داشت.
Summary
سوالی ندارید؟
65
36
رفتن به نوار ابزار