ایزوگام

تولید انواع عایق‌های رطوبتی دارای ضابطه‌ها و استانداردهایی است که باید توسط تولیدکننده به طور قطع و یقین رعایت گردد و تمام استانداردهای محیط زیستی در تولید انواع ایزوگام باید مورد توجه قرارا بگیرد. که در شرکت پشم و شیشه ایران تمامی این قواعد رعایت می گردد. بهترین تولید کننده ایزوگام در ایران شرکت پشم شیشه ایران می باشد. بهترین ایزوگام  دارای استاندارد اصل می باشد . ولی  جمله استاندارد اصل بر روی برچسب و لیبل رول ایزوگام کافی نخواهد بود. ایزوگام اصل و استاندارد هم از نظر ضخامت و هم از نظر وزن دارای مشخصات تعریف شده است. ضخامت در ایزوگام دو لایه روکش‌دار فویل‌دار از ۴ میلیمتر کمتر نباید باشد و وزن هر رول هم باید از ۴۰ کیلوگرم کمتر نباشد. ایزوگام

نشان های بی کیفیت بودن ایزوگام 

  • بوی بد رول های ایزوگام
  • رنگ ایزوگام بسیار تیره 
  • حالت روغنی
  در تولید ایزوگام و ایزوگام کیش  در شرکت پشم شیشه ایران بهترین روش و استاندارد ترین راه تولید ایزوگام با کیفیت عالی و درجه یک  و مصرف مواد اولیه مرغوب می باشد. مصرف قیر پالایشگاهی به عنوان ماده اصلی و اولیه تولید ایزوگام است.از مهم‌تربن موردی که در تولید باید رعایت شود و تمام اداره‌های استاندارد و محیط‌زیست و حتی خود انجمن‌های عایق‌های رطوبتی بر آن تاکید دارند . قیر پالایشگاهی و یا  قیر پلیمری از کیفیت بالایی برخوردار است و مواد و ناخالصی در آن بسیار کمتر است و چسبندگی و استحکام عایق رطوبتی را بعد از تولید تضمین می‌کند.   .

قیمت بهترین ایزوگام

برای دانستن قیمت بهترین ایزوگام، ابتدا بهتر است کمی با خود ایزوگام آشنا شویم. ایزوگام یک پوشش مقاوم است که از الیاف مصنوعی و قیر تشکیل شده است و با استفاده از گرما و حرارت بالا بر مکان مورد نظر و بستر بام، چسبانده و نصب می‌ شود. و از ایزوگام برای عایق کردن سطوح متنوع و مختلفی همچون دیواره، پی، کف و بام ساختمان‌ ها و استخر ها برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب استفاده می شود. علاوه بر این موارد و کاربرد ها، ایزوگام برای استخرهای آب کشاورزی و تفریحی، سردخانه ها، سقف مرغداری ها، پوشش لوله ها و عایق کاری لوله های فلزی، از نظیر لوله های نفت و گاز، سقف سوله ها و روی هر سطحی که نیاز به عایق شدن دارد، ایزوگام قابلیت نصب دارد و باعث جلوگیری از نفوذ رطوبت خواهد شد.

 قابل توجه است که عمر بهترین ایزوگام با کیفیت خوب و بالا به ‌طور متوسط حدودا ۱۵ سال است.

حال که به آشنایی نسبی در رابطه با ایزوگام رسیدیم، به سراغ قیمت بهترین ایزوگام می رویم . قیمت بهترین ایزوگام به عوامل زیادی بستگی دارد ، عواملی چون : قیمت مواد اولیه ، تک لا یا دو لا بودن ایزوگام ، نرخ ارز و تاثیر آن بر مواد اولیه وارداتی ، برند تولید کننده بهترین ایزوگام ، تکنولوژی و فناوری های به کار برده شده در ساخت این بهترین ایزوگام ، استاندارد های رعایت شده در ساخت آن و عوامل بسیار دیگر. قیمت بهترین ایزوگام طی سال های گذشته، همانند دیگر اجناس و اقلام بازار، دچار تغییرات و افزایش شده است. افزایش هزینه ها در تمامی فرایند های تولید ایزوگام و افزایش قیمت مواد اولیه، مهم ترین عوامل افزایش قیمت ایزوگام بوده است.

pashmeshishehiran.ir

بنابر این نمی توان برای بهترین ایزوگام قیمت ثابتی در نظر گرفت چرا که فاکتور های زیادی در تعیین قیمت این محصول کاربردی دخیل هستند. اما شما عزیزان همواره می توانید برای استعلام قیمت بهترین ایزوگام با مجموعه پشم شیشه ایران در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با مجموعه پشم شیشه ایران دفتر تهران:

آدرس :

تهران، شهرک غرب بلوار فرحزادی بالاتر از نیایش خ مطهری ساختمان میلاد طبقه ۵

تلفن تماس : 

۲۲۰۷۵۵۲۲ ۰۲۱    –   ۲۲۳۵۶۵۹۵ ۰۲۱           

موبایل و تلگرام :

۳۸۹ ۰ ۱۳۸ ۰۹۱۲

Summary
Review Date
Reviewed Item
بهترین ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران
Author Rating
51star1star1star1star1star