بام های شیب دار و دیوارها از جمله سطوحی هستند که نمای ساختمان را تشکیل می دهند، برای عایق بندی این بخش ها ایزوگام های دارای روکش سنگریزه و ماسه ای با رنگ بندی متنوع تولید می گردد.که همزمان با نصب عایق سطح مورد نظر به یک لایه سنگریزه با رنگ دلخواه مزین می شود.

ایزوگام سنگریزه ای

محصولات ایزوگام تولیدی شرکت پشم شیشه ایران واحد اشتهارد با ضخامت ۲ تا۵/۵ میلی متر متشکل از یک لایه یا دو لایه مستحکم که با قیر پلیمری یکپارچه شده است.

این لایه ها بر حسب کاربرد، از انواع تیشوی ۶۰ تا ۱۲۰ گرم و پلی استر ترموباندی با ویژگی های متفاوت می باشد.

از اطلاح کننده هایSBS,APP به همراه ترکیبات دیگر جهت ایجاد خواص مطلوب در محصول نهائی به منظور اصلاح قیر و خصوصیات فیزیکی آن استفاده می گردد.

محصولات تولیدی حاوی SBS (استایرن،بوتادین،استایرن) به ایزوگام نوع S و محصولاتی که در ترکیب قیری آن ها از APP (اتکتیک پلی پروپیلن) استفاده شده ، ایزوگام نوع A خوانده می شود.

برای کم کردن آثار مخرب اشعه UV آفتاب و صدمات مکانیکی به محصول نصب شده و نسز جدایش کافی لایه های رول قبل از نصب، از پوشش های سنگ ر یزه ای پولکی(Slate flake)، سیلیس، پودر تالک یا فویل آلومینیوم استفاده می گردد.

استحکام کششی بالا، پایداری حرارتی و انعطاف پذیری بسیار زیاد انواع عایق رطوبتی ایزوگام، از خصوصیات آنها می باشد.

ایزوگام سنگریزه ایی

کاربردهای

 ایزوگام سنگریزه‌ایی:

  • ساختمان ها و ابنیه های مختلف
  • تونل
  • استخر
  • پل و سرویس های بهداشتی
  • جهت عایق بندی رطوبتی، بصورت تک لایه و یا ترکیبی از لایه ها 
  • پوشش کاری خطوط انتقال سیالات

جهت محافظت از خوردگی و پوسیدگی در اثر عوامل جوی و رطوبت یا محیط های شیمیایی با استفاده از لایه مناسبی از محصولات ایزوگام به خوبی میسر است.

ایزوگام سنگریزه ای
Summary
Review Date
Reviewed Item
ایزوگام سنگریزه‌ای. تولید کننده برتر ایزوگام در شرکت پشم شیشه ایران
Author Rating
51star1star1star1star1star