ایزوگام تولیدی در شرکت پشم شیشه ایران مورد تایید سازمان استاندارد می باشد و این نشان بر روی رول ایزوگام و همچنین مشخصات استاندارد ایزوگام درج شده است.با بررسی مشخصاتی همچون وزن و ضخامت رول ایزوگام از استاندارد بودن آن می توانید اطمینان حاصل نمایید. در این مقاله سعی بر این می باشد که با ویژگی های  ایزوگام خوب آشنا گردید. و در هنگام خرید ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران را انتخاب نمایید.

 

از ویژگی های ایزوگام خوب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱-وزن رول ایزوگام:

وزن رول ایزوگام با ترازو سنجیده می شود به طوری که وزن استاندارد برای هر متر مربع از ایزوگام بایستی  ۲/۰+-۴ کیلوگرم باشد.سازمان استاندارد بین ۸٫۳ تا ۲٫۴ برای هر متر مربع را قابل قبول می دانند.بایستی در نظر داشته باشید که وزن بالای ایزوگام دلیلی برای بالا بودن سطح کیفیت محصول نمی باشد.

 

ایزوگام خوب

ضخامت استاندارد ایزوگام :

برای بررسی ضخامت ایزوگام از کولیس استفاده می گردد.که ۴_+۲/۰ میلیمتر ضخامت خوبی می باشد. و سازمان استاندارد ضخامتی بین ۸/۳ الی ۲/۴ را قابل قبول می داند.ضخامت متوسط چهار میلیمتر می باشد. و در مصارق خاص صنعتی با سفارش مشتی تولید کننده می تواند رول هایی با ضخامت بالاتر از ۲/۴ را تولید نماید.مشخص دیگری که بایستی به آن توجه نماییم طول و عرض رول ایزوگام می باشد که یک ایزوگام خوب و استاندارد عرض یک متر و طول ده متر دارد و ایزوگام های با طول ۹ متر یا ۱۱ متر از نظر سازمان استاندارد تایید نمی شود.البته با توجه به سفارش مشتری رول هایی با طولهای ۱۰ ای ۲۰ متری هم توسط کارخانه تولید می شوند.

داشتن ضمانت نامه واقعی و طولانی مدت برای ایزوگام بسیار اهمیت دارد .ایزوگام های تولید شده در شرکت پشم شیشه ایران از مواد مرغوب و استاندارد و با کیفیت بالا تولید می شوند

ویژگی های ایزوگام مرغوب :

 ایزوگام مرغوب و خوب به صورت پلیمری و با قیر خالص ۶۰-۷۰ درجه در شرکت پشم شیشه ایران تهیه می گردد.و همان طور که می دانیم ایزوگام تولید شده با قیر خالص نسبت به قیر دمیده کیفیت و قیمت بالاتری دارد.طول عمر ایزوگام خوب حدود ۱۰ الی ۱۵ سال است. که به عواملی همچون آب و هوای محل اجرای ایزوگام ،تابش نور خورشید بر روی آن و همچنین شرایط نگه داری آن بستگی دارد.

 

برای افزایش کیفیت کار و ایمنی ساختمان در برابر رطوبت بایستی از ایزوگام با کیفیت و استاندارد استفاده شود.

ایزوگام استاندارد و مرغوب از ورود رطوبت به ساختمان جلوگیری می نماید، که باعث افزایش طول عمر ایزوگام می شود.

ایزوگام شرکت پشم شیشه استاندارد بوده و محصول خود را ضمانت می نماید.

 با استفاده از ایزوگام استاندارد نظیر  ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران با خیال راحت ساختمان خود را در برابر رطوبت ایمن نمایید.

ایزوگام غیر استاندارد

در بازار ایزوگام عایق و ایزوگام هایی غیر استاندارد زیادی وجود دارند و استفاده از ایزوگام باعث از بین رفتن ساختمان می گردد.
ایزوگام بی کیفیت پس از گذشت چند سال و با ورود نم به ساختمان مشخص می گردد.
شرکتهای معتبر هیچ گاه از ایزوگام و عایق رطوبتی بی کیفیت و غیر استاندارد استفاده نمی کنند، چون علاوه بر صدمه زدن به ساختمان باعث کاهش رضایت میشتری و کیفیت کار می گردد.

.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
ایزوگام خوب در شرکت پشم شیشه ایران
Author Rating
51star1star1star1star1star