جهت آب بندی و جلوگیری از نفوذ رطوبت .

محافظت از لوله های سیمانی و فلزی و هم چنین تانکها در برابر فرسایش و خوردگی می تواند به عنوان چسب برای چسباندن و درزبندی ورق های آلومینیوم و گالوانیزه مورد استفاده قرار گیرد.

ایزوفوندو را می توان به صورت خمیری با ماله بکار گرفت و یا با حلال های بنزینی یا ۴۱۰ رقیق نموده و سپس توسط تی یا جارو بر روی سطح عمل کرد.

ایزوفوندو در دبه های ۱۴،۱۷،۲۰ کیلویی عرضه می شود

ایزوفوندو می بایست در دبه های سربسته و به دور از آفتاب مستقیم و اتش در فضای مسقف با دمای حداکثر ۳۵ درجه سانتی گراد نگهداری شود.

ایزوفوندو

(پرایمر بنزینی)

یک نوع ترکیب قیری محلول در آب یا حلال می باشد،که جهت پوشش سطوح و یا زیر سازی سطح جهت نصب عایق پیش ساخته ایزوگام مورد استفاده می باشد.

ایزوفوندو (پرایمر بنزینی ) یک نوع قیر محلول در حلال نفتی است، پس از اعمال در سطح و تبخیر حلال ،یک لایه فیلم قیری چسبناک و عایق در برابر حرارت از خود بر جای می گذارد.

کاربردهای 

ایزوفوندو

نصب عایق پیش ساخته بر روی سطوحی که صیقلی نیستند و یا دارای نرمه های گرد و غبار می باشند از کیفیت مطلوبی برخوردار نخواهد بود.

جهت آماده سازی سطح به منظور عایق می توان از پرایمرها کمک گرفت. همچنین با توجه به شکل عرضه این محصول که به صورت خمیری و یا مایع می باشد امکان پوشش دهی سطوح غیر قابل دسترسی نیز با پرایمرها ممکن می گردد.

ایزوفوندو
Summary
Review Date
Reviewed Item
ایزوفوندو (پرایمر بنزینی) از مواد ایزوگام
Author Rating
51star1star1star1star1star