عایق کاری مکان های مانند سرویس بهداشتی و حمام که احتمال ریزش و تجمع آب در کف آن بسیار زیاد است ضروری می باشد . که معمولا برای عایق کاری از قیرگونی به دلیل چسبندگی و ضخامت زیاد آن استفاده می شود.

اما به دلیل اینکه قیمت ایزوگام از قیرگونی پایین تر می باشد .عایق کاری به وسیله ایزوگام برای سرویس را ترجیح می دهند.

نصب ایزوگام در سرویس بهداشتی

ایزوگام سرویس بهداشتی :

  •  بعد از سیمانکاری کف توسط بنا و خشک شدن کامل آن اقدام به برش اضافه لوله فاضلاب با فرز و هم سطح کردن آن با کف نمایید. توجه داشته باشید برای برش لوله فاضلاب نبایستی از چراغ ایزوگام و حرارت دادن استفاده کنید.
  • توجه: اشتباه رایج توسط اغلب ایزوگام کاران این است که لوله تعبیه شده برای توالت فرنگی را نیز برش می‌زنند و بعد از سرامیک کاری و بالا آمدن ارتفاع کف سرویس هنگام کار گذاشتن توالت فرنگی توسط نصاب عمل اتصال به خوبی انجام نمی‌شود. پس تنها لوله‌ای که عایق کار نباید آن را برش دهد لوله ۱۲ سانتی متری توالت فرنگی می‌باشد.
  •  
  • بعد از این مرحله اقدام به برش و نصب ایزوگام در اندازه‌های کوچک برای داخل لوله‌های تخلیه فاضلاب نمایید.یک تکه ۵۰ ×۵۰ ایزوگام روی هر کف شور به دلیل اهمیت آن نصب نمایید
  • بعد از طی مراحل بالا اقدام به باز کردن رول ایزوگام در اندازه‌های بزرگ کرده و فقط هنگام نصب زوایای ۹۰ درجه دقت فراوانی کند همچنین در بحث جوشکاری بندهای ایزوگام با احتیاط عمل کند.

برای استعلام قیمت ایزوگام و مشاوره با کارشناسان شرکت پشم شیشه ایران با ما تماس بگیرید.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
برترین تولید کننده ایزوگام دستشویی در ایران
Author Rating
51star1star1star1star1star