یکی از پیشرفته ترین و بهترین کارخانجات تولید ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران می باشد که با استفاده از پیشرفته ترین و بهترین تجهیزات اقدام به تولید ایزوگام می نماید.

در شرکت پشم شیشه ایران انواع عایق های رطوبتی تولید می گردد که از جمله به ایزوگام تک لایه و دولایه که هرکدام مصارف خاصی دارند تولید می گردد.

 

ایزوگام تک‌لایه فویل‌دار :با لایه‌ای از پلی‌استر و قیر و افزودنی‌های پلیمری تولید می‌شود و لایه‌ای از فویل برای استحکام و مقاومت در برابر نور آفتاب پوشانده می‌ گردد و این نوع ایزوگام برای مصرف و نصب در پی و فونداسیون ساختمان‌ها بسیار می باشد و برای پوشش مناطقی که نیاز است فشار زیادی وارد نشود مناسب‌تر است و مقاومت بالایی هم دارد.

ایزوگام دولایه فویل‌دار: علاوه بر بهترین قیر پلیمری از تیشو و پلی‌استر هم استفاده شده و با فویل ۱۶ میکرون پوشانده می‌ گردد و  باعث مقاومت و استحکام عایق رطوبتی است بر ای سقف و استخرها و همچنین برای پروژه‌های سفارشی بسیار مناسب است (ضخامت ۴ میلیمتر آن تضمین‌کننده مقاومت این ایزوگام است.)

قیمت ایزوگام

شرکت پشم شیشه ایران با استفاده از قیر پالایشگاهی درجه یک اقدام به تولید ایزوگام درجه یک می نماید .

مصرف کنندگان به دلیل قیمت مناسب ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران اقدام به خرید می نمایند.

شرکت پشم شیشه ایران با تمام مشخصات یک عایق با کیفیت و استاندارد و دوست‌دار محیط زیست تولید می‌ نماید و تمام تلاش تیم تولیدکننده و کارشناسان فنی و آزمایشگاه بر این است که این مزایا در تمام مراحل و برای سال‌ها حفظ شده و همچنان رضایت خاطر مصرف کننده در درجه اول اهمیت قرار بگیرد.

 

در هنگام سفارش خرید در هر نقطه از شهر تهران و یا کرج می‌توان از کارشناسان و همکاران فنی ایزوگام در زمینه نصب و مشاوره راهنمایی لازم را کسب کرد. با کارشناسان فروش شرکت پشم شیشه ایران در تماس باشید.

دفتر تهران

تلفن تماس :  ۲۲۰۷۵۵۲۲ ۰۲۱    –   ۲۲۳۵۶۵۹۵ ۰۲۱

موبایل و تلگرام :    ۳۸۹ ۰ ۱۳۸ ۰۹۱۲

دفتر کیش

تلفن تماس :   ۷ ۰۰۰ ۴۴۴۴ ۰۷۶

موبایل و تلگرام :   ۹۹ ۹۰ ۱۰۱ ۰۹۱۲

Summary
Review Date
Reviewed Item
بهترین قیمت ایزوگام درجه یک در شرکت پشم شیشه ایران
Author Rating
51star1star1star1star1star